NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA
  • Katowice
Katowice, Jana Kilińskiego 15, 40-061 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
KATOLICKA FUNDACJA DZIECIOM W PARAFII ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA W KATOWICACH
23. 3. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)

- Zakres obowiązków: sprawowanie opieki wychowawczo-edukacyjnej nad dziećmi w wieku od 2,5 do 6 lat; prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych zgodnie z podstawą programową; prowadzenie niezbędnej dokumentacji; utrzymywanie kontaktu z rodzicami.
- Oferujemy: zatrudnienie na pełny etat (umowę o pracę - 40/30 godz. tyg., 6 godz. dydaktycznych); możliwość rozwoju (awans, kursy, szkolenia, ciekawe projekty); prace w kameralnej i miłej placówce.
- Praca zmianowa (trzy zmiany) w godzinach: 6:00-17:00.

Inne wymagania
Wymagane studia w zakresie pedagogiki przedszkolnej lub pedagogiki wczesnoszkolnej z wychowaniem przedszkolnym.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowo-premiowy ze staw. mies

Zmianowosc
trzy zmiany

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

  • Praca Katowice
  • Nauczyciel Katowice
  • Nauczyciel akademicki Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782