NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA
  • Bochnia
Bochnia, Bochnia, małopolskie, Polska
HR Support
29. 5. 2024

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952. Obecnie dla jednego z naszych Klientów, nowo otwartego, międzynarodowego przedszkola i szkoły podstawowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

  • nauka w j. angielskim dzieci w wieku 3 – 6 lat
  • współtworzenie planu zajęć
  • bieżące spray administracyjne

WYMAGANIA:

  • znajomość j. angielskiego poparta certyfikatem, na poziomie min. B2 – warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe – pedagogika i kierunki pokrewne umożliwiające pracę w przedszkolu
  • otwartość
  • miła aparycja

PRACODAWCA OFERUJE:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia
  • prywatną opiekę medyczną

  • Praca Bochnia
  • Nauczyciel Bochnia
  • Bochnia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851