Nauczyciel przedmiotów zawodowych na kierunku technik masażysta
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
GoWork.pl
28. 8. 2024

Szkoła Policealna GoWork.pl w Krakowie poszukuje doświadczonych nauczycieli na stanowisko

Obowiązki

  • prowadzenie zajęć z przedmiotów zawodowych
  • realizacja programu nauczania zawodowego na kierunku technik masażu
  • przygotowanie do egzaminu państwowego
  • wspieranie każdego Słuchacza w jego rozwoju

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • praktykowanie zawodu
  • umiejętność pracy z grupą
  • kreatywność w prowadzeniu zajęć
  • mile widziane przygotowanie pedagogiczne (potwierdzona specjalizacja na studiach lub kurs pedagogiczny) lub kurs instruktora praktycznej nauki zawodu oraz doświadczenie w pracy dydaktycznej
  • mile widziane doświadczenie w egzaminowaniu słuchaczy w ramach egzaminów z kwalifikacji organizowanych przez OKE

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilność zatrudnienia
  • elastyczny grafik
  • zapewniamy niezbędne pomoce dydaktyczne do prowadzenia zajęć

  • Praca Kraków
  • Masażysta Kraków
  • Nauczyciel Kraków
  • Pracownik na wysokościach Kraków
  • Technik Kraków
  • Nauczyciel akademicki Kraków
  • Technik awionik Kraków
  • Technik kelner Kraków
  • Technik elektryk Kraków
  • Technik elektronik Kraków
  • Technik handlowiec Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567