Nauczyciel przedmiotów zawodowych na kierunku TECHNIK MASAŻYSTA
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Szkoła Policealna GoWork
28. 8. 2024

Szkoła Policealna GoWork.pl w Krakowie poszukuje nauczycieli z pasją!

Obowiązki

  • realizacja programu nauczania zawodowego na kierunku technik masażysta;
  • prowadzenie zajęć z przedmiotów zawodowych;
  • wspieranie każdego Słuchacza w jego rozwoju.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • praktykowanie zawodu;
  • umiejętność pracy z grupą;
  • kreatywność w prowadzeniu zajęć;
  • mile widziane uprawnienia pedagogiczne.

Oferujemy

  • współpraca w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub kontrakt B2B;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • stabilność zatrudnienia;
  • elastyczny grafik - zajęcia weekendowo i/lub w ciągu tygodnia;
  • atrakcyjna lokalizacja - ul. Wielopole 18b;
  • zapewniamy niezbędne pomoce dydaktyczne do prowadzenia zajęć.

  • Praca Kraków
  • Masażysta Kraków
  • Nauczyciel Kraków
  • Pracownik na wysokościach Kraków
  • Technik Kraków
  • Nauczyciel akademicki Kraków
  • Technik awionik Kraków
  • Technik kelner Kraków
  • Technik elektryk Kraków
  • Technik elektronik Kraków
  • Technik handlowiec Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567