NAUCZYCIEL - OBOWIĄZKI NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Swobodna 59, 41-303 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ W DĄBROWIE GÓRNICZEJ
20. 8. 2024
od 4 908 do 4 908 PLN (Wynagrodzenie brutto)

obowiązki nauczyciela, zatrudnienie na czas określony w przedszkolu;
wymiar czasu pracy: 18/18

Inne wymagania
Wymagane: doświadczenie, kwalifikacje zgodne z Rozporządzeniem MEiN (ukończone studia kierunku oligofenopedagogika, przygotowanie pedagogiczne).

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
inna

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat), kierunek: oligofrenopedagogika

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Nauczyciel Dąbrowa Górnicza
  • Nauczyciel akademicki Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536