Nauczyciel Niemieckiego - Pełny etat
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
The International School of Krakow
29. 5. 2024

Jesteśmy renomowaną międzynarodową szkołą, która zapewnia wysokiej jakości edukację uczniom z różnych środowisk kulturowych. Nasza szkoła promuje atmosferę otwartą i wspierającą, zachęcając uczniów do osiągania sukcesów zarówno w nauce, jak i życiu społecznym. Do naszego zespołu językowego poszukujemy pasjonata i wykwalifikowanego nauczyciela języka niemieckiego.

Opis stanowiska:

  • Stanowisko: Nauczyciel języka niemieckiego
  • Zatrudnienie: Pełny etat
  • Lokalizacja: International School of Kraków
  • Data rozpoczęcia: 13.08.2024

Obowiązki:

  • Prowadzenie lekcji z języka niemieckiego zgodnie ze standardami Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (CEFR) oraz programem IB.
  • Tworzenie przyjaznego środowiska w klasie, zachęcającego do aktywnego udziału uczniów, współpracy i doceniania kultury.
  • Regularna ocena postępów uczniów oraz zapewnienie konstruktywnej informacji zwrotnej dla uczniów i rodziców.
  • Wspieranie i promowanie wspólnej wizji wysokiej jakości nauki, misji i celów edukacyjnych szkoły.
  • Udział w wydarzeniach i aktywnościach organizowanych przez szkołę.
  • Udział w programie zajęć pozalekcyjnych - gotowość do wspierania szkolnej społeczności i ciągłego doskonalenia zawodowego.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie edukacji - minimum licencjat, preferowane pełne wykształcenie wyższe w dziedzinie języka niemieckiego.
  • Udokumentowane doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego.
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, zdolność budowania pozytywnych relacji z uczniami, rodzicami i koleżankami/kolegami z pracy.
  • Zdolność efektywnego planowania, realizacji i oceny programu nauczania.

Korzyści:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia.
  • Kompleksowy pakiet świadczeń socjalnych, w tym ubezpieczenie zdrowotne, plany emerytalne oraz możliwości rozwoju zawodowego.
  • Wspierające, otwarte i zróżnicowane środowisko pracy.
  • Możliwości rozwoju kariery i zdobywania doświadczenia w międzynarodowej placówce edukacyjnej.

  • Praca Kraków
  • Nauczyciel Kraków
  • Nauczyciel akademicki Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080