Nauczyciel / Nauczycielka wychowania przedszkolnego
  • Mińsk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Niepubliczny Punkt Przedszkolny Aperta Te
14. 7. 2024

Przedszkole dla dzieci z autyzmem mieszczące się w centrum Mińska Mazowieckiego nawiąże współpracę z Nauczycielami wychowania przedszkolnego:
Zakres obowiązków:
- opieka nad dziećmi;
- planowanie i prowadzenie zajęć dydaktycznych;
- prowadzenie dokumentacji nauczyciela;
- współpraca z rodzicami;
Nasze wymagania
- wykształcenie wyższe pedagogiczne,
- empatia,
- komunikatywność, umiejętność zespołowego działania.
Oferujemy:
- umowę o pracę,
- wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia,
- pracę w młodym, ambitnym zespole,
- możliwość dofinansowania szkoleń specjalistycznych.

  • Praca Mińsk Mazowiecki
  • Nauczyciel Mińsk Mazowiecki
  • Mińsk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 518
    20 132