Nauczyciel / Nauczycielka przedmiotów humanistycznych
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
KOREPETYCJE ONLINE 24 KACZWIŃSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
27. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy doświadczonych nauczycieli, egzaminatorów z języka angielskiego, języka polskiego, historii, WOSu, matematyki, języka niemieckiego, chemii, biologii, fizyki, języka niemieckiego, francuskiego.
  • Zakres obowiązków nauczyciela to udzielanie korepetycji uczniom szkoły podstawowej i średniej; przygotowanie ich do egzaminu ósmoklasisty i egzaminu maturalnego.
  • Wymagamy przygotowania pedagogicznego i wykształcenia wyższego, ponieważ stawiamy na profesjonalnych i doświadczonych nauczycieli.
  • Oczekujemy doskonałego rozumienia i znajomości polskiego systemu edukacji, ponieważ jednym z obowiązków jest opracowanie zindywidualizowanych planów nauczania dla uczniów.
  • Prowadzimy lekcji wyłącznie online, więc umiejętność pracy z tablicą interaktywną, tabletem graficznym i multimedialnymi materiałami dydaktycznymi jest niezbędna. Firma udostępnia nauczycielom testy, arkusze (uczeń na wydrukowanych materiałach pracuje "offline" oraz pisze prace pisemne zawsze odręcznie w zeszycie).
  • Korepetycje odbywają się indywidualnie lub w małych grupach. Pracujemy online, komunikujemy się za pomocą Skype'a.
  • Kandydat musi posiadać kamerę internetową, zestaw słuchawkowy oraz stabilne łącze internetowe. Praca odbywa się na platformie Skype.
  • Praca wymaga wysokiego poziomu odpowiedzialności za osiągane wyniki. Głównym celem są wysokie wyniki nauczania, chcemy zrealizować ten cel.
  • Należy wykazać, że rozumiesz, w jaki sposób przygotować uczniów do egzaminu ósmoklasisty lub matury i że potrafisz tego dokonać. Kandydat musi znać zasady egzaminu ósmoklasisty, egzaminu maturalnego - bez tego nie oczekuj pozytywnego wyniku rozmowy rekrutacyjnej.

Nasze wymagania

  • Szukamy osób zaangażowanych, komunikatywnych i lubiących pracę z młodzieżą.
  • Pozorujesz pracę, nie chcesz pracować - nie aplikuj.
  • Szukamy NAUCZYCIELI oraz egzaminatorów pracujących w liceum/technikum i szkole podstawowej.
  • Wymagana biegła obsługa komputera i bardzo dobry dostęp do internetu - bez tego nie da się efektywnie prowadzić lekcji.
  • Stała dyspozycyjność w tygodniu, minimum 8-10 godzin zegarowych czyli przynajmniej 6 uczniów po 1,5h - tyle trwają zajęcia.
  • Nie chcesz pracować minimum 8-10h tygodniowo - nie aplikuj.
  • Im więcej pracujesz - tym więcej zarabiasz. Wynagrodzenie jest uzależnione od Twojej dyspozycyjności.
  • Dyspozycyjność w weekendy będzie dodatkowym atutem. Lekcje w wakacje także się u nas odbywają.
  • Zgłoszenia przyjmujemy na platformie Pracuj.pl. Prosimy kandydatów, aby nie kontaktowali się na numer firmowy.
  • Czytanie ze zrozumiem oferty o pracę.
  • Zapoznanie się ze stroną internetową firmy przed rozmową rekrutacyjną.
  • Wymagany jest wysoki poziom empatii, rozwinięta inteligencja emocjonalna, umiejętne komunikowanie się. Potrzebne będzie znalezienie kontaktu z każdym dzieckiem, młodym człowiekiem - umiejętność zrozumienia jego sposobu myślenia, zainteresowania i zmotywowania go do uczenia się.

To oferujemy

  • pracę zdalną
  • zarobki uzależnione od zaangażowania (dużo pracujesz - dużo zarabiasz)
  • pracę w stabilnej finansowo firmie
  • szybkie zapełnienie grafiku uczniami
  • wynagrodzenie płacone terminowo, zgodnie z umową
  • legalną pracę (nie zatrudniamy "na czarno")
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość łączenia pracy z innym zajęciem
  • pracę w profesjonalnej firmie
  • świetną obsługę kadrowo-płacową
  • atrakcyjne zarobki

  • Praca Kraków
  • Nauczyciel Kraków
  • Nauczyciel akademicki Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584