Nauczyciel matematyki poszukiwany!
  • Blizne Łaszczyńskiego
mazowieckie, Blizne Łaszczyńskiego, Mazowieckie, Polska
SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRO FUTURO
20. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- planowanie i prowadzenie zajęć edukacyjnych dla uczniów;

- organizowanie różnorodnych form pracy dydaktyczno-wychowawczej;

- kreowanie pozytywnego, twórczego i wspierającego środowiska edukacyjnego dla dzieci;

- współpraca z nauczycielami przedmiotowymi uczącymi w danej klasie;

- uczestnictwo w szkoleniach doskonalących umiejętności pedagogiczne i metodyczne.

- uczestnictwo w organizacji imprez szkolnych;

- dbałość o serdeczne relację z uczniami i ich rodzicami.

WYMAGANIA:

- wykształcenie kierunkowe (min. licencjat) lub ostatni rok studiów;

- komunikatywność i umiejętność współpracy z dziećmi, rodzicami oraz innymi nauczycielami;

- kreatywność w opracowywaniu planów lekcji i zajęć dostosowanych do indywidualnych potrzeb uczniów

- pozytywnego nastawienia do pracy z dziećmi oraz gotowości do systematycznego podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach doszkalających;

OFERUJEMY:

- umowa o pracę

- stabilizację zatrudnienia

- zatrudnienie 20h/tyg.

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość korzystania ze szkoleń

- praca w kreatywnym zespole

- przyjazną atmosferę

- elastyczny grafik

- możliwość rozwoju i awansu zawodowego

- możliwość prywatnej opieki medycznej LUX MED.

- wsparcie specjalistów współpracujących ze szkołą

  • Praca mazowieckie
  • Nauczyciel Wysokie Mazowieckie
  • Nauczyciel mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584