Nauczyciel matematyki
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 STO
23. 4. 2024

Dyrekcja Społecznej Szkoły Podstawowej nr 3 STO w Krakowie zatrudni nauczyciela matematyki od 01.09.2024 r.
Wymagania:
- Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie uzyskiwania (z przygotowaniem pedagogicznym).
Mile widziane uprawnienia do prowadzenia lekcji fizyki.
Zakres obowiązków:
- Prowadzenie lekcji w szkole podstawowej.
Oferujemy:
- Umowę o pracę,
- Zarobki wyższe niż w szkole publicznej,
- System premiowy,
- Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,
- Małe maksymalnie dwudziestoosobowe klasy,
- Dobrze wyposażoną placówkę,
- Miłą atmosferę,
- Możliwość uzupełnienia etatu,
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
533-440-270
(12) 648-56-37

  • Praca Kraków
  • Nauczyciel Kraków
  • Nauczyciel akademicki Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659