Nauczyciel / lektor języka angielskiego
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Szkoła Języków Obcych Enjoy
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie lekcji języka angielskiego dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym
  • Przygotowywanie materiałów dydaktycznych dostosowanych do potrzeb grupy wiekowej
  • Organizacja zajęć w różnych lokalizacjach na terenie Warszawy
  • Monitorowanie postępów uczniów
  • Dbanie o pozytywną atmosferę na zajęciach i motywowanie uczniów do nauki

WYMAGANIA:

  • Biegła znajomość języka angielskiego (preferowane certyfikaty CELTA, TESOL, CAE lub podobne)
  • Umiejętność kreatywnego i angażującego prowadzenia zajęć
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w wybranych lokalizacjach w Warszawie
  • Wysokie zdolności interpersonalne i umiejętność pracy z dziećmi

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się szkole językowej
  • Pracę w przyjaznej atmosferze i w zgranym zespole
  • Wsparcie w tworzeniu i wdrażaniu autorskich programów nauczania
  • Atrakcyjne materiały dydaktyczne

Jak aplikować: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym. W temacie wiadomości prosimy wpisać „Lektor Języka Angielskiego - Warszawa”.

Dołącz do naszego zespołu i wspólnie twórzmy przyjazne i inspirujące miejsce do nauki dla dzieci!

  • Praca Warszawa
  • Lektor Warszawa
  • Nauczyciel Warszawa
  • Nauczyciel akademicki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584