NAUCZYCIEL KLAS 0-3 Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
HR Support
29. 5. 2024

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.Obecnie dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej szkoły podstawowej , poszukujemy osoby na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

  • nauka w j. angielskim w klasach 0 – 3
  • współtworzenie planu lekcji
  • poszerzanie wiedzy nauczanych klas
  • bieżące spray administracyjne

WYMAGANIA:

  • min. 1 rok doświadczenia w nauczaniu klas 0 – 3
  • wykształcenie wyższe umożliwiające wykonywanie zawodu nauczyciela
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. C1 – poparta certyfikatem (warunek konieczny)
  • certyfikat Cambridge CELTA/Trinity Cert TESOL/PGCE lub równoznaczny
  • kreatywność, wyrozumiałość, pozytywne podejście
  • doświadczenie w pracy z Cambridge Primary Programme – mile widziane

PRACODAWCA OFERUJE:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia
  • prywatną opiekę medyczną

  • KANDYDACIE, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI PROSIMY O WKLEJENIE NASTĘPUJĄCEJ KLAUZULI, W PRZECIWNYM RAZIE NIE BĘDZIEMY MOGLI ZAKWALIFIKOWAĆ CIEBIE DO PROCESU REKRUTACJI:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców przez HRS Projekt sp. Z o.o. Z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 101A, działającej pod marką HR Support, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych

  • Praca Kraków
  • Nauczyciel Kraków
  • Nauczyciel akademicki Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080