NAUCZYCIEL/KA na kierunku: Technik masażysta
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
GoWork.pl
14. 7. 2024

GoWork.eu to dynamicznie rozwijająca się firma, która oferuje usługi wspierające pracodawców w skutecznej rekrutacji oraz w budowaniu ich pozytywnego wizerunku, organizuje kursy i szkolenia o różnorodnej tematyce oraz prowadzi szkoły policealne.Obecnie do naszej Szkoły Policealnej w Warszawie poszukujemy: Nauczyciela Kierunku Technik masażysta

07/2024

Obowiązki:

  • prowadzenie oraz realizacja programu zajęć
  • wypełnianie dokumentacji szkolnej
  • udzielanie informacji zwrotnych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Fizjoterapeuty
  • wykształcenie wyższe (kierunkowe)
  • przygotowanie pedagogiczne
  • mile widziane doświadczenie w pracy w szkole
  • mile widziane osoby posiadające uprawnienia egzaminatora wydane przez CKE
  • dyspozycyjność na czas trwania zajęć- weekendy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość podjęcia stałej współpracy
  • możliwość wystawienia referencji
  • możliwość umieszczenia notki trenerskiej na stronie internetowej

  • Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie CV wraz z poprawną klauzulą oraz preferowaną kwotą (brutto) za godzinę prowadzenia zajęć

  • Praca Warszawa
  • Masażysta Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Nauczyciel Warszawa
  • Technik Warszawa
  • Nauczyciel akademicki Warszawa
  • Technik elektryk Warszawa
  • Technik elektronik Warszawa
  • Technik handlowiec Warszawa
  • Technik mechanik Warszawa
  • Technik weterynarii Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941