Nauczyciel języka polskiego w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym Pro Futuro.
  • Blizne Łaszczyńskiego
mazowieckie, Blizne Łaszczyńskiego, Mazowieckie, Polska
SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRO FUTURO
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • planowanie i prowadzenie zajęć edukacyjnych dla uczniów;
  • organizowanie różnorodnych form pracy dydaktyczno-wychowawczej;
  • kreowanie pozytywnego, twórczego i wspierającego środowiska edukacyjnego;
  • współpraca z nauczycielami przedmiotowymi uczącymi w danej klasie;
  • uczestnictwo w szkoleniach doskonalących umiejętności pedagogiczne i metodyczne;
  • uczestnictwo w organizacji imprez szkolnych;
  • dbałość o serdeczne relację z uczniami i ich rodzicami.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie kierunkowe (min. licencjat) lub ostatni rok studiów;
  • komunikatywność i umiejętność współpracy z uczniami, rodzicami oraz innymi nauczycielami;
  • kreatywność w opracowywaniu planów lekcji i zajęć dostosowanych do indywidualnych potrzeb uczniów;
  • pozytywnego nastawienia do pracy oraz gotowości do systematycznego podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach doszkalających.

OFERUJEMY:
  • umowa o pracę;
  • stabilizację zatrudnienia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość korzystania ze szkoleń;
  • praca w kreatywnym zespole;
  • przyjazną atmosferę;
  • elastyczny grafik;
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego;
  • możliwość prywatnej opieki medycznej LUX MED;
  • wsparcie specjalistów współpracujących ze szkołą.

  • Praca mazowieckie
  • Nauczyciel Wysokie Mazowieckie
  • Nauczyciel mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521