Nauczyciel Języka Hiszpańskiego
  • Mielec
Mielec, Mielec, Podkarpackie, Polska
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące
30. 8. 2024

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Mielcu poszukuje do swojego zespołu nauczyciela języka hiszpańskiego.
Jeśli jesteś kreatywnym, zaangażowanym nauczycielem z pasją do pracy z młodzieżą, zapraszamy do aplikowania na to stanowisko.
Obowiązki
- Prowadzenie zajęć edukacyjnych zgodnych z podstawą programową;
- Indywidualne wsparcie i opieka;
- Organizacja i prowadzenie ciekawych i rozwijających zajęć;
- Współpraca z innymi pracownikami;
- Przygotowywanie i systematyczne prowadzenie wymaganej dokumentacji;
- Współpraca z rodzicami;
Wymagania
- Wykształcenie wyższe pedagogiczne;
- Doświadczenie w pracy z młodzieżą;
- Umiejętność tworzenia ciekawych i atrakcyjnych zajęć;
- Zdolności organizacyjne i komunikacyjne;
- Cierpliwość, empatia i pozytywne podejście;
- Kreatywność i umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy
- Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin;
- Pracę w nowoczesnym i ciągle rozwijającym się zespole;
- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności;
- Kontynuację lub rozpoczęcie awansu zawodowego nauczyciela (zgodnie z Kartą Nauczyciela);
- Przyjazne środowisko pracy i wsparcie koleżeńskie;
- Wynagrodzenie bazowe na początek 5500 zł brutto (plus prawo do premii i dodatków); możliwość negocjacji w zależności od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia;
- Zwolnione z czesnego i miejsce w prowadzonym przez nas przedszkolu lub obniżona opłata za szkołę dla dzieci pracowników.

  • Praca Mielec
  • Nauczyciel Mielec
  • Mielec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544