Nauczyciel języka hiszpańskiego
  • Nowa Iwiczna, ul. Gimnazjalna
mazowieckie, Nowa Iwiczna, ul. Gimnazjalna, mazowieckie, Polska
Poręcka & Spółka S.C.
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

O NAS

Jesteśmy szkołą językową działającą od ponad 15 lat na rynku.

Zapewniamy naszym uczniom i lektorom komfortowe warunki nauki w małych grupach (do 7 osób) oraz zajęcia indywidulane i tzw. duety.

Nastawiamy się na jakość nauczania i doskonałe wyniki kursantów. Śledzimy nowości rynkowe, wdrażamy nowoczesne podręczniki i metody nauczania. Wszystkie kursy są objęte nadzorem metodyka.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie zajęć z języka hiszpańskiego dla uczniów szkół podstawowych i średnich oraz osób dorosłych
  • Przygotowywanie i prowadzenie lekcji zgodnie z określonym programem nauczania
  • Ocena postępów uczniów i przygotowanie raportów z ich wynikami
  • Aktualizowanie wiedzy na temat nowych metod i materiałów dydaktycznych
  • Stałe doskonalenie procesu nauczania

Szukamy lektora polskojęzycznego lub tzw. Native Speaker’a (Hablante nativa/o), który dołączy do zespołu od września 2024. Zależy nam na osobach posiadających doświadczenie w nauczaniu.

Wymagania:

  • Perfekcyjna znajomość języka hiszpańskiego, zarówno w mowie, jak i w piśmie
  • Doświadczenie w nauczaniu hiszpańskiego jako obcego języka
  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność przekazywania wiedzy w sposób jasny i zrozumiały
  • Umiejętność dostosowania się do indywidualnych potrzeb uczniów
  • Dyspozycyjność i elastyczność w pracy, gotowość do pracy w różnych godzinach, w tym także wieczorami

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Grafik dostosowany indywidualnie do dostępności lektora
  • Komfortowe warunki pracy
  • Dostęp do obszernej biblioteki
  • Szkolenia dopasowane do potrzeb lektorów

  • Praca mazowieckie
  • Nauczyciel Wysokie Mazowieckie
  • Nauczyciel mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228