Nauczyciel i logopeda do przedszkola dla dzieci z autyzmem.
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
FUNDACJA SCOLAR
16. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Terapeuta - Psycholog/Pedagog/ Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Obowiązki:

- prowadzenie zajęć indywidualnych oraz grupowych

- przygotowywanie programów terapeutycznych oraz prowadzenie bieżącej

dokumentacji

- współpraca z zespołem terapeutów

- konsultacje z rodzicami

WYMAGANIA:

Wykształcenie kierunkowe.

Kwalifikacje pedagogiczne.

OFERUJEMY:

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, cały etat

- praca pod superwizją

- szkolenia w Fundacji SCOLARIS, m.in. techniki SAZ w rozwijaniu mowy i

komunikacji, metoda zachowań werbalnych, trening funkcjonalnej komunikacji, VB-

MAPP, nauczanie precyzyjne, system kart, i wiele innych.

Możliwość realizowania ścieżki polskiej licencji terapeuty behawioralnego.

  • Praca Warszawa
  • Logopeda Warszawa
  • Nauczyciel Warszawa
  • Nauczyciel akademicki Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 517
    19 479