Nauczyciel fizyki
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 STO
13. 3. 2024

Dyrekcja Społecznej Szkoły Podstawowej nr 3 Społecznego Towarzystwa Oświatowego zatrudni nauczyciela fizyki na zastępstwo od 01.09.2024 r. z możliwością przedłużenia umowy.
Wymagania:
Wymaganie wyższe kierunkowe lub w trakcie uzyskiwania (z przygotowaniem pedagogicznym).
Zakres obowiązków:
Prowadzenie lekcji fizyki dla uczniów klas 7 i 8 szkoły podstawowej.
Oferujemy:
- Umowę o pracę na zastępstwo z możliwością przedłużenia,
- Zarobki wyższe niż w szkole publicznej,
- System premiowy,
- Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,
- Małe, maksymalnie dwudziestoosobowe klasy,
- Dobrze wyposażoną placówkę,
- Miłą atmosferę.
Prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy szkoły www.szkolnaprzygoda.pl

  • Praca Kraków
  • Fizyk Kraków
  • Nauczyciel Kraków
  • Nauczyciel akademicki Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659