Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej do edukacji domowej- grupa Montessori
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
GoWork.pl
25. 8. 2024

Ziarno to wyjątkowa szkoła, gdzie każde dziecko osiąga maksimum swoich możliwości. Chcemy kształcić naszych wychowanków, aby w przyszłości byli pełnymi wiedzy i pasji dorosłymi.Zapewniamy warunki do całościowego rozwoju, gwarantując wysoki poziom edukacyjny oraz pozytywne kształtowanie charakteru. Aktualnie do naszego zespołu w nowej lokalizacji Warszawa-Włochy poszukujemy Nauczyciela Edukacji Wczesnoszkolnej do poprowadzenia kameralnej grupy Montessori w edukacji domowej.

09/2024

Obowiązki

  • realizacja zajęć dydaktycznych realizacja zajęć opiekuńczo wychowawczych
  • twórczego myślenia uczniów, współpraca z rodzicami
  • rozpoznawanie indywidualnych potrzeb dzieci,
  • dążenie do pełni własnego rozwoju osobistego,
  • kreatywność i pomysłowość w przygotowywaniu zajęć współpraca z innymi pracownikami placówki,
  • prowadzenie dokumentacji szkolnej

Wymagania

  • kierunkowe wykształcenie wyższe pedagogiczne o specjalizacji: edukacja wczesnoszkolna z przygotowaniem pedagogicznym
  • poszukujemy osób z pasją: odpowiedzialnych; komunikatywnych, sumiennych, radosnych, nastawionych na rozwój

Oferujemy

  • możliwość realnego awansu zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie ( 7000-8000 netto)
  • szkolenia wstępne
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • Lokalizacja Warszawa- Włochy blisko kolejki WKD Warszawa Salomea, dogodny dojazd z Centrum i okolic

  • Praca Warszawa
  • Nauczyciel Warszawa
  • Nauczyciel akademicki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567