Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Łódź, ul. Tuszyńska 31
łódzkie, Łódź, ul. Tuszyńska 31, łódzkie, Polska
Studium Języków Obcych Alma
20. 4. 2024

Prywatna Szkoła Podstawowa w Łodzi o profilu dwujęzycznym, z wysokimi wynikami i ciekawym programem edukacyjnym,

zatrudni absolwentkę pedagogiki wczesnoszkolnej

od nowego roku szkolnego 2024.
Obowiązki:

  • realizacja polskiego programu z elementami j. angielskiego,
  • prowadzenie zajęć rozwijających z uzdolnionymi uczniami,
  • współpraca w organizowaniu wycieczek, wydarzeń i uroczystości.

Wymagania:

  • chęć doskonalenia metod nauczania,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • kreatywność i zaangażowanie,
  • mile widziane: znajomość metody glottodydaktycznej.

Oferujemy:

  • konkurencyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • wsparcie w zakresie języka angielskiego, z możliwością uzyskania certyfikatu międzynarodowego,
  • możliwość realizacji awansu zawodowego
  • opiekę metodyczną i dofinansowanie szkoleń,
  • kartę Multisport i inne bonusy,
  • super atmosferę w zgranym zespole.

Uwaga: rozpatrywane będą aplikacje tylko osób posługujących się polskim jako językiem ojczystym.

  • Praca łódzkie
  • Nauczyciel łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190