Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Niepubliczne Placówki Oświatowe Jonatan
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Opieka nad dziećmi w klasach 1-3
  • Prowadzenie zajęć zgodnie z programem nauczania
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z pracą szkoły
  • Organizowanie konkursów
  • Rozwijanie zainteresowań uczniów
  • Prowadzenie zajęć wyrównawczych
  • Aktywny udział w życiu szkoły

WYMAGANIA:
  • Ukończone studia w zakresie edukacji wczesnoszkolnej (istnieje możliwośc zatrudnienia kandydata będącego na ostatnim roku studiów)
  • Posiadane przygotowanie pedagogiczne.
  • Doświadczenie (mile widziane)
  • Punktualność, sumienność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
  • Pasja, zaangażowanie oraz życzliwe nastawienie do uczniów
  • Chęć dołączenia do zgranego, wspierającego i współpracującego zespołu
  • Chęć organizowania lekcji otwartych
  • Przyjemność z wymyślania i przygotowywania nowych inspirujących zajęć
  • Chęć współtworzenia innowacyjnych metod nauczania

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę
  • Pełne ubezpieczenie i prawa wynikające z Kodeksu Pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracę w młodym, energicznym i inspirującym zespole
  • Możliwość kreatywnej pracy z dziećmi
  • Wsparcie doświadczonych pedagogów
  • Regularne szkolenia podnoszące kompetencje
  • Możliwość korzystania z wielu pomocy dydaktycznych
  • Niezbędne narzędzia i i środki do pracy
  • Zniżki na ofertę dydaktyczno-opiekuńczą placówki
  • Smaczne obiady (i nie tylko) w atrakcyjnej cenie

  • Praca Bielsko-Biała
  • Nauczyciel Bielsko-Biała
  • Nauczyciel akademicki Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782