Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Niepubliczna Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa "Vancouver Schools"
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Niepubliczna Szkoła Podstawowa zatrudni na nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej na cały etat.

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- wsparcie dla nauczycieli początkujących,

- kameralne klasy (do 16 uczniów),

- miłą atmosferę pracy,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- możliwość wynajmu mieszkania blisko miejsca pracy na preferencyjnych warunkach.

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe wyższe i przygotowanie pedagogiczne,

- kreatywność,

- samodzielność,

- punktualność,

- profesjonalizm,

- pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków (życzliwość i szacunek w stosunku do wychowanków, współpracowników, rodziców).

  • Praca Warszawa
  • Nauczyciel Warszawa
  • Nauczyciel akademicki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080