Nauczyciel edukacji przedszkolnej
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Dzieciaki.pl
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Ogłoszenie o pracę dla Nauczyciela przedszkola
Jeśli kochasz pracę z małymi dziećmi i masz umiejętność tworzenia inspirującej i bezpiecznej przestrzeni edukacyjnej, to ta oferta jest dla Ciebie!
Wymagania: Wykształcenie pedagogiczne (edukacja przedszkola lub wczesnoszkolna) Kreatywność, umiejętność planowania i prowadzenia zajęć Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Obowiązki: Tworzenie i prowadzenie ciekawych i rozwijających zajęć dla dzieci w wieku przedszkolnym Monitorowanie postępów i indywidualnych potrzeb uczniów Współpraca z rodzicami w celu zapewnienia wsparcia rozwojowego dziecka Tworzenie przyjaznej i bezpiecznej atmosfery w przedszkolu
Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w dynamicznym i przyjaznym środowisku pracy Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności pedagogicznych Przyjazną atmosferę i wsparcie ze strony zespołu
Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą, prosimy kontakt.

  • Praca Lublin
  • Nauczyciel Lublin
  • Nauczyciel akademicki Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018