Nauczyciel do przedszkol / student pedagogiki
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, Mazowieckie, Polska
PRZEDSZKOLE
30. 3. 2024

Niepubliczne przedszkole "U ŻWIRKA" w Baszkówce k/Piaseczna zatrudni: Nauczyciela wychowania przedszkolnego
Poszukujemy osoby:
• komunikatywnej, kreatywnej, dynamicznej i odpowiedzialnej.
Możliwość podjęcia współpracy z osobą, która wkrótce kończy studia
Wymagania:
Wykształcenie wyższe pedagogiczne w specjalizacji: wychowanie przedszkolne lub wczesnoszkolne lub inne uprawniające do zajmowanego stanowiska.
Zadania osoby na tym stanowisku będą polegały na:
a) realizacji codziennych zajęć dydaktyczno-wychowawczych,
b) kreatywności w przygotowywaniu zajęć i zabaw,
c) wrażliwości na indywidualne potrzeby dziecka,
d) współpracy ze specjalistami (logopedą, psychologiem, oligofrenopedagogiem, rehabilitantem)
e) opracowywanie tygodniowych i miesięcznych planów dydaktycznych wspólnie z osobą odpowiedzialną za nadzór pedagogiczny,
f) aktywności przy organizacji projektów i imprez przedszkolnych,
g) współpracy i pomoc innym członkom zespołu,
Oferujemy:
a) zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat.
b) wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
c) bardzo dobre warunki do pracy,
d) kameralne grupy przedszkolne,
e) przyjazną i miłą atmosferę w pracy
f) finansowanie podnoszenia kwalifikacji.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną na adres: @ tel 22 757-80-83.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Niepubliczne Przedszkole U ŻWIRKA z siedzibą w Baszkówce zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

  • Praca Piaseczno
  • Nauczyciel Piaseczno
  • Nauczyciel akademicki Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315