Nauczyciel-asystentka stomatologiczna
  • Wrocław, dolnośląskie
Wrocław
Szkoła policealna PASCAL
31. 8. 2024

Szkoła policealna dla dorosłych Pascal poszukuje nauczycieli do prowadzenia zajęć dydaktycznych (w weekendy sobota – niedziela)

Poszukujemy specjalisty, który poprowadzi zajęcia na kierunku

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Obowiązki:

▪ prowadzenie zajęć z przedmiotów teoretycznych/praktycznych,

▪ realizacja programu nauczania z przedmiotów zawodowych,

▪ przygotowanie do egzaminu państwowego,

▪ wspieranie każdego Słuchacza w jego rozwoju.

Wymagania:

▪ wykształcenie kierunkowe,

▪ praktykowanie zawodu w systemie służby zdrowia,

▪ umiejętność pracy z grupą,

▪ kreatywność w prowadzeniu zajęć,

▪ mile widziane przygotowanie pedagogiczne (potwierdzona specjalizacja na studiach lub kurs pedagogiczny) lub kurs instruktora praktycznej nauki zawodu oraz doświadczenie w pracy dydaktycznej,

▪ mile widziane doświadczenie w egzaminowaniu słuchaczy w ramach egzaminów z kwalifikacji organizowanych przez OKE.

Oferujemy:

▪ umowa zlecenie/umowa o pracę/B2B

▪ atrakcyjne wynagrodzenie,

▪ stabilność zatrudnienia,

▪ praca w kameralnym i zgranym zespole,

▪ elastyczny grafik,

▪ zapewniamy niezbędne pomoce dydaktyczne do prowadzenia zajęć.

  • Praca Wrocław
  • Asystent stomatologiczny Wrocław
  • Nauczyciel Wrocław
  • Nauczyciel akademicki Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544