National Key Account Manager
  • Lesznowola
Lesznowola, Lesznowola, Województwo mazowieckie, Polska
Eveline Cosmetics
2. 10. 2024

Dołącz do dynamicznie rozwijającej się firmy Eveline Cosmetics, lidera na rynku kosmetyków zarówno w Polsce, jak i na rynkach międzynarodowych. Jesteśmy innowacyjną marką, która nieustannie poszukuje nowych możliwości rozwoju i doskonalenia naszych produktów, aby sprostać wymaganiom klientów na całym świecie. Obecnie poszukujemy doświadczonego National Key Account Managera, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie współpracą z kluczowymi klientami na rynkach międzynarodowych.

Przyszłe Obowiązki:

  • Zarządzanie współpracą z kluczowymi klientami na poziomie międzynarodowym oraz rozwijanie długoterminowych relacji biznesowych.
  • Realizacja celów sprzedażowych i rozwój biznesu na kluczowych rynkach zagranicznych.
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedażowych dla kluczowych klientów międzynarodowych oraz monitorowanie ich skuteczności.
  • Dogłębna analiza rynków zagranicznych i identyfikacja nowych możliwości rozwoju biznesowego.
  • Stałe monitorowanie globalnych trendów, innowacji i zmian w branży kosmetycznej.
  • Aktywny udział w cyklicznych spotkaniach i negocjacjach z klientami na poziomie zarządu i strategicznym, zarówno w kraju, jak i za granicą.
  • Przygotowywanie kompleksowych raportów sprzedażowych i prezentacji strategicznych dla zarządu firmy.

Nasze Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Key Account Managera lub National Key Account Managera w branży kosmetycznej, z naciskiem na rynki międzynarodowe.
  • Doskonała znajomość rynku kosmetycznego na arenie międzynarodowej oraz globalnych trendów w branży.
  • Świetne umiejętności negocjacyjne oraz budowania i zarządzania relacjami z kluczowymi klientami międzynarodowymi.
  • Analityczne podejście do oceny sytuacji rynkowej oraz tworzenia i wdrażania efektywnych strategii sprzedażowych na rynkach zagranicznych.
  • Zorientowanie na osiąganie wyników oraz umiejętność pracy pod presją czasu i w dynamicznie zmieniającym się międzynarodowym środowisku.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, w podziale 70% podstawy, 30% premii miesięcznie.
  • Pracę w nowoczesnym biurze firmy w Lesznowoli.
  • Pakiet zdrowotny z ubezpieczeniem na życie. Od pierwszego dnia zatrudnienia.
  • Dowolną formę zatrudnienia.
  • Pakiet MultiSport i MultiLife. Od pierwszego dnia zatrudnienia.
  • Dostęp do najnowszych nowości kosmetycznych.
  • Telefon oraz laptop służbowy.
  • Praca w pełni stacjonarnie w naszym biurze ul. Żytnia 19, 05-506 Lesznowola.

  • Praca Lesznowola
  • Manager Lesznowola
  • Lesznowola - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116