NASTAWIACZ/ USTAWIACZ MASZYN I URZĄDZEŃ
  • Wieluń
Wieluń, Wieluń, Śląskie, Polska
FLEXIJOB Sp. z o.o sp.k.
24. 8. 2024
28-32 zł/godz netto
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Miejsce pracy: Turza k. Zawiercia
OBOWIĄZKI: • Przezbrajanie maszyn,
• Ustawianie parametrów pras,
• Diagnostyka i usuwanie awarii oraz konserwacja maszyn,
• Zapewnienie ciągłości pracy linii,
WYMAGANIA: • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym, samodzielność, zorganizowanie, dyspozycyjność,
• Zdolności techniczne,
• Wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania i materiały,
OFERUJEMY: • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności,
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Możliwość doskonalenia umiejętności oraz zdobycia nowych uprawnień,
• Praca w systemie 3-zmianowym
• Bezpłatny przewóz pracowniczy na trasie Zawiercie - Turza, Turza – Zawiercie.

  • Praca Wieluń
  • Operator maszyn Wieluń
  • Wieluń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584