Narzędziowiec w dziale technologii
  • Bytom
Bytom, Bytom, Silesian Voivodeship, Polska
Human & Hunter Sp. Z O.O.
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowanie form wtryskowych do produkcji rdzeni,
  • montaż pojedynczych modeli w zestawy od 4 do 6 figur,
  • wydawanie i przyjmowanie narzędzi,
  • nadzorowanie stanu technicznego narzędzi,
  • naprawianie, czyszczenie oraz przeprowadzanie prac konserwacyjnych narzędzi,
  • przezbrajanie narzędzi na produkcji.

WYMAGANIA:
  • uprawnienia UDT na wózki widłowe oraz suwnice z poziomu "0",
  • wykształcenie średnie, mile widziane techniczne,
  • gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym.
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera w tym programów Excel i Access (uzupełnianie raportów).

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie zasadnicze 6040 zł brutto*,
  • premię za system 4-brygadowy,
  • premię produkcyjna,
  • premię regulaminowa,
  • paczki świąteczne dla dzieci i dorosłych,
  • dodatek za pracę w porze nocnej
  • pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • bezpłatny przewóz pracowniczy,
  • dobrowolne, dodatkowo płatne nadgodziny,
  • extra bonus za polecenie kandydata do pracy w Human&Hunter,
  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników,
  • praca w młodym i dynamicznym zespole,
  • praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

stawka brutto z wszystkimi dodatkami (bez nadgodzin)

  • Praca Bytom
  • Technik technologii drewna Bytom
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bytom
  • Doradca podatkowy w Polsce Bytom
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bytom
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075