Narzędziowiec/ślusarz narzędziowy - rzakta/ 6-14;14-22
  • Rzakta
mazowieckie, Rzakta, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
19. 9. 2024

Jesteś ślusarzem narzędziowym z podstawowym doświadczeniem i szukasz stabilnej pracy? Świetnie znasz rysunki techniczne i sprawnie obsługujesz narzędzia ręczne?

Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Szukamy ślusarza narzędziowego do firmy w Rzakcie.

Oczekujemy

  • Wykształcenia technicznego.
  • Doświadczenia na stanowisku ślusarza narzędziowego/narzędziowca.
  • Umiejętności obsługi narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi.
  • Praktycznej umiejętności czytania rysunku technicznego.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Premię regulaminową do 12,5% wynagrodzenia podstawowego.
  • Umowę o pracę bezpośrednio z firmą (pierwsza umowa na 3 miesiące, następna na czas określony).
  • Pracę w systemie dwuzmianowym (poniedziałek–piątek, 6:00–14:00, 14:00–22:00).
  • Ryczałt na dojazdy dla osób mieszkających ponad 30 km od miejsca pracy.
  • Benefity: prywatna opieka medyczna Medicover, karta Multisport, fundusz świadczeń socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe,), ubezpieczenie grupowe PZU.

Zadania

  • Wykonywanie prac ślusarskich i montażowych przy formach, w tym obróbka ręczna elementów urządzeń i narzędzi.
  • Obsługa urządzeń pomocniczych.
  • Kompletacja elementów według specyfikacji.
  • Finalna kontrola jakości obrabianych detali.
  • Bieżąca współpraca z konstruktorem.

  • Praca mazowieckie
  • Ślusarz Wysokie Mazowieckie
  • Ślusarz mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584