Narzędziowiec
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

NARZĘDZIOWIEC

Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

praca od poniedziału do piątku

Miasto: Konstantynów Łódzki

Oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku
  • uprawnienia obsługi suwnicy będą dodatkowym atutem

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stałe stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • możliwość rozwoju w przedsiembiorstwie wykorzystującym nowoczesne technologie
  • możliwość rozwoju
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

Zadania

  • wykonywanie przeglądów i konserwacji dirm wtryskowych
  • bieżąca naprawa form wtryskowych
  • prowadzenie dokumentacji napraw i konserwacji
  • wsparci działu w bieżących pracach

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    44 259
    10 282