Narzędziowiec
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Hutchinson Poland Sp.z o.o.
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Jak Narzędziowiec będziesz odpowiedzialny za:

- dokonywanie przeglądów oprzyrządowania według harmonogramów,

- utrzymanie narzędzi w pełnej sprawności produkcyjnej,

- mycie narzędzi dostarczanych z sekcji,

- wydawanie narzędzi,

- prace warsztatowe,

- obsługę elektronarzędzi szlifierko-polerka, wiertarki, myjki do narzędzi,

- utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

WYMAGANIA:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane,

- wykształcenie techniczne,

- umiejętności technicznego myślenia,

- znajomość rysunku technicznego,

- zdolności manualne, znajomość obróbki ręcznej metali,

- umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,

- komunikatywność, umiejętność współpracy w grupie, bezkonfliktowość.

OFERUJEMY:

Pracodawca oferuje:

- pracę w systemie równoważonym do 12 godz.,

- możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji,

- stabilną pracę,

- prywatną opiekę medyczną,

- ubezpieczenie grupowe NW, na życie,

- ZFŚĆ, czyli wczasy pod gruszą, dodatki świąteczne, pakiety socjalne,

- Kartę Medicover Sport,

- Przyjazną atmosferę,

- Darmowy Parking dla Pracowników,

- Program poleceń pracowniczych.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584