Mycie Linii Produkcyjnej - 7000 zł/mies!
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Dijo Baking Sp. z o.o.
20. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Mycie linii produkcyjnej i obszaru około linii produkcyjnej zgodnie z instrukcjami

  • Obsługa urządzeń pianujących, myjek ciśnieniowych oraz mycie ręczne maszyn i urządzeń produkcyjnycH

  • Realizacja zadań sanitarnych zgodnie z harmonogramam

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane
  • Staranność i sumienność wykonywanych zadań
  • Gotowość do pracy w godzinach nocnych
  • Książeczka sanepidowska – mile widziana

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie z branży spożywczej

  • Stałe wynagrodzenie podstawowe od 5000 zł/brutto i motywujący system premiowy: 1000 zł/brutto dodatek frekwencyjny + do 20% premii wynikowej

  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Luxmed, ubezpieczenie grupowe na życie Open Life

  • Program Poleceń Pracowniczych – od 1700 zł/brutto za polecenie pracownika

  • Praca w godzinach nocnych (22:00-08:00 i 20:00-06:00)

  • Zaplecze socjalne

  • Imprezy integracyjne

  • Pożyczki na preferencyjnych warunkach

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584