Muzyk do przedszkola - Cykliczne zajęcia dodatkowe
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
GoWork.pl
20. 9. 2024

Poszukujemy muzyka na koncerty dla dzieci – cykl „Mini Filharmonia w Przedszkolu Have Fun”Jeśli jesteś muzykiem, kochasz grać i chcesz dzielić się swoją pasją z najmłodszymi, ta oferta jest dla Ciebie! Poszukujemy osoby, która poprowadzi 30-minutowe koncerty dla dzieci w wieku przedszkolnym w ramach cyklu "Mini Filharmonia w Przedszkolu".

Obowiązki

  • Przygotowanie i wykonanie 30-minutowego koncertu na wybranym instrumencie,
  • Dobór repertuaru odpowiedniego dla dzieci w wieku przedszkolnym (muzyka klasyczna, filmowa, bajkowa itp.),
  • Tworzenie przyjaznej atmosfery i nawiązywanie interakcji z dziećmi podczas koncertu,
  • Punktualne stawianie się na miejscu koncertu (we wtorki, zgodnie z ustalonym harmonogramem),
  • Utrzymanie wysokiej jakości wykonania i dostosowanie występu do potrzeb i oczekiwań najmłodszych słuchaczy.

Wymagania

  • Doświadczenie w grze na instrumencie,
  • Umiejętność nawiązania kontaktu z dziećmi,
  • Punktualność i rzetelność.

Oferujemy

  • Regularne koncerty we wtorki,
  • Możliwość gry na dowolnym instrumencie,
  • Swobodę wyboru utworów – repertuar dostosowany do dzieci (klasyka, muzyka filmowa, bajkowa itp.).

  • Praca Warszawa
  • Muzyk Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192