Murarz ze zdolnością czytania planów
  • Zamość
Zamość, Zamość, Lubelskie, Polska
RadexDomy.pl
5. 9. 2024

Firma budowlana poszukuje murarza z umiejętnością czytania planów. Praca w okolicach Zamościa z możliwością wyjazdów.
Zakres obowiązków:
- prace ogólnobudowlane, prace murarskie
- obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich
Wymagania:
- zdolność czytania planów (warunek konieczny)
- dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
- doświadczenie w pracy na budowie
Co oferujemy?
- atrakcyjne wynagrodzenie - 30 zł/h
- miłą atmosferę
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie/B2B
- pracę od poniedziałku do piątku
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres biuro[małparadexdomy.pl, zachęcamy też do kontaktu telefonicznego pod nr 690 366 028. Prosimy o umieszczenie w tytule wiadomości „Aplikacja na stanowisko murarza”.
Kontakt wyłącznie telefoniczny lub mejlowy.

  • Praca Zamość
  • Murarz Zamość
  • Murarz Stary Zamość
  • Zamość - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567