Murarz_ Praca za granicą_ Klinkier
  • Mysłakowice
Mysłakowice, Mysłakowice, Dolnośląskie, Polska
Regess
22. 5. 2024

Poszukuje doświadczonych murarzy, praca na terenie Belgii w miejscowości Holsbeek, Tessenderlo.
Budowa apartamentów, domów jednorodzinnych.
Obowiązki:
• murowanie fasady "klinkier", bloczki betonowe, silka,
• murowanie zarówno zewnątrz jak i wewnątrz.
Wymagania:
• doświadczenie zawodowe na stanowisku murarza – znajomość wszystkich faz procesu budowlanego,
• systematyczność i terminowość w realizacji zadań,
• mobilność, dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii – własny samochód mile widziany,
• własna działalność gospodarcza, A1
• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (mile widziana).
Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie w godzinach od 25 euro/h lub akord,
• pomoc przy zakwaterowaniu.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny.
Administratorem danych osobowych jest Regess sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Łokietka 30 w Mysłakowicach (58-533). Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziału w rekrutacji.

  • Praca Mysłakowice
  • Mysłakowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696