Murarz - praca za granicą
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
PowerJobs Sp. z o.o.
19. 4. 2024

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!
Murarz - praca we Francji
Numer ref. M/F/05/24
Miejsce pracy: Francja/Prowansja
Zadania:
wykonywanie prac murarskich i zbrojenia betonu przy renowacji starej farmy.
Wymagania:
doświadczenie w zawodzie murarza ok. 5 lat;
czytanie rysunku technicznego;
samodzielność w wykonywaniu pracy;
dodatkowym atutem będzie komunikatywna znajomość języka francuskiego.
Oferujemy:
szacowany zarobek wraz z nadgodzinami do 2700 euro netto/mies. ;
wynagrodzenie za 152 godziny pracy 2350 euro netto, tj. 15,46 euro netto/h;
dla osób ze znajomością języka francuskiego - dodatek 100 euro netto/mies.;
darmowe zakwaterowanie;
opiekę polskiego koordynatora;
składki do ZUS-u odprowadzone od średniej krajowej;
stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę (praca tymczasowa);
zwrot kosztów przejazdu Polska - Francja w kwocie 50 euro netto po miesiącu pracy;
odzież roboczą;
PowerBonus - 450 zł netto za polecenie pracownika.
Więcej informacji pod numerem: +48 735 993 324.

  • Praca Katowice
  • Murarz Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179