Murarz - Klinkier
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
REGESS
17. 4. 2024

Generalny wykonawca, prowadzący roboty na terenie Belgii poszukuje doświadczonych podwykonawców: murarzy.

Obowiązki

• murowanie fasady "klinkier" na klej lub zaprawę,

• murowanie zarówno zewnątrz jak i wewnątrz.

Wymagania

• doświadczenie zawodowe na stanowisku murarza – znajomość wszystkich faz procesu budowlanego,

• systematyczność i terminowość w realizacji zadań,

• mobilność, dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii – własny samochód mile widziany,

• własna działalność gospodarcza, A1

• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (mile widziana).

Oferujemy

• atrakcyjne wynagrodzenie w godzinach,

• płatności co dwa tygodnie,

• pomoc przy zakwaterowaniu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny +48 513 491 308.

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Częstochowa
  • Murarz Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782