MURARZ/GLAZURNIK/TYNKARZ
  • Postomino
Postomino, Uzdrowiskowa 15/7, 76-107 Jarosławiec, powiat: sławieński, woj: zachodniopomorskie
PANORAMA MORSKA HARATYK LESZEK
11. 5. 2024
od 7 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Obowiązki
przygotowanie zaprawy tynkarskiej
usuwanie ubytków ścian
wykonanie podkładów pod tynki szlachetne
pokrywanie stropów i ścian zaprawą tynkarską
zacieranie na ostro lub gładko tak, aby otrzymać równą pionową płaszczyznę tynku o jednakowej powierzchni
wykonywanie tynków suchych z gotowych płyt gipsowych
nakładanie, wyrównywanie, mocowanie płyt ceramicznych, kamiennych, marmurowych
Wymagania
aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna
doświadczenie w zawodzie
cierpliwość
dokładność
wytrwałość
zręczność rąk
wytrzymałość na długotrwały wysiłek fizyczny
higiena osobista
Zalety podjęcia pracy w naszym Resorcie:
praca stała, na miejscu od zaraz
atrakcyjne zarobki, możliwości awansu
praca w renomowanym obiekcie
praca bardzo rozwojowa ze względu na charakter Resortu

Rodzaj zatrudnienia
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowosc
nie dotyczy

Wyksztalcenia
zasadnicze branżowe

  • Praca Postomino
  • Murarz Postomino
  • Postomino - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080