Murarz# Fasada# Klinkier# Praca za granicą
  • Zakopane
Zakopane, Zakopane, małopolskie, Polska
REGESS
11. 4. 2024

Generalny wykonawca, prowadzący roboty na terenie Belgii poszukuje doświadczonych podwykonawców: murarzy.

Obowiązki

  • • murowanie fasady "klinkier" na klej lub zaprawę
  • • murowanie zarówno zewnątrz jak i wewnątrz

Wymagania

  • • doświadczenie zawodowe na stanowisku murarza – znajomość wszystkich faz procesu budowlanego
  • • systematyczność i terminowość w realizacji zadań
  • • mobilność, dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii – własny samochód mile widziany
  • • własna działalność gospodarcza, A1
  • • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (mile widziana)

Oferujemy

  • • wynagrodzenie 25 euro/h
  • • rozliczenie codwutygodniowe
  • • pomoc przy zakwaterowaniu

  • Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny +48 510 926 234

  • Praca Zakopane
  • Murarz Zakopane
  • Zakopane - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179