Murarz
  • Lublin
Murarz
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Intemporis Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Praca dla murarza w Belgii, miejscowość Geraardsbergen.
Zakres obowiązków:
- wykonywanie prac murarskich zgodnie z projektem budowlanym
- przygotowywanie zapraw, betonów oraz układanie cegieł i bloczków według norm i przepisów
- dbanie o bezpieczeństwo w miejscu pracy i przestrzeganie zasad BHP
- przestrzeganie norm budowlanych i znajomość przepisów dotyczących pracy na budowie
Wymagania stanowiska:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- język angielski pozwalający na swobodną komunikację
- znajomość metod, narzędzi i materiałów budowlanych
- umiejętność czytania i interpretacji planów architektonicznych
- dyspozycyjność i samodzielność w organizacji pracy
Oferujemy:
- praca OD ZARAZ
- zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę
- wynagrodzenie: 14 euro/h netto
- darmowe zakwaterowanie w bardzo dobrym standardzie
- opieka koordynatora

  • Praca Lublin
  • Murarz Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080