Mulesoft Developer
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
CRESTT sp. z o.o.
8. 6. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java
  • MuleSoft
  • Mule ESB
  • REST
  • JSON
  • XML
  • SoapUI
  • API
  • ESB
  • Agile

System operacyjny

  • Windows

O projekcie

Cześć,

Dla naszego Klienta z branży energetycznej poszukujemy Mulesoft Developera (poziom regular+). Początkowo zatrudnienie na 0,5 FTE z późniejszym rozszerzeniem do 1 FTE.

Lokalizacja: praca zdalna + otwartość na sporadyczne spotkania u Klienta (Warszawa).

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w dużym projekcie integracji (branża energetyczna),
  • Projektowanie i rozwijanie złożonych scenariuszy integracji, integrując systemy i usługi z wykorzystaniem naszego portfolio rozwiązań integracyjnych (ze szczególnym uwzględnieniem MuleSoft),
  • Ciągła ocena i usprawnianie procesu rozwoju,
  • Współpraca z różnymi interesariuszami w ramach zespołów funkcjonalnych i projektów, budowanie nowoczesnych scenariuszy integracji,
  • Wykorzystanie doświadczenia i wiedzy w całym cyklu życia, szkolenie zespołów oraz dzielenie się wiedzą w celu lepszej współpracy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w obszarze integracji (Mulesoft),
  • Doświadczenia w programowaniu w języku Java oraz udokumentowanej znajomości technologii (np. JSON, XML, REST/SOAP) i rozwiązań integracyjnych (np. API, ETL, ESB),
  • Doświadczenia w pracy zgodnie z metodologią Agile, a także design thinking z umiejętnością zbierania i analizowania wymagań od użytkowników końcowych oraz przekładania ich na projekt/kod,
  • Umiejętności pracy zespołowej oraz proaktywnego podejścia.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • kanban

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • wzorce projektowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa z Rekruterem Crestt (15 min.)
  • Rozmowa z Klientem (30-45 min.)
  • Rozmowa techniczna (25 min.)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest CRESTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy (formularzu aplikacyjnym i CV) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji pracowników, w tym również w celu kontaktu ze mną za pośrednictwem telefonu i maila.Pełną informację odnośnie przetwarzaniaTwoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851