Mszczonów. Operator suwnicy - zakład prefabrykacji.
  • Mszczonów
Mszczonów, Mszczonów, mazowieckie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
17. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma Pekabex zatrudni:

Operatora suwnicy – zakład prefabrykacji

Może być osoba z mniejszym doświadczenie.

Praca stacjonarna w Mszczonowie, ale jest zakwaterowanie dla osób poza miastem.

Zadania:

Ø Praca na suwnice z gotowymi prefabrykatami,

Ø Dodatkowa praca pomocnicza przy produkcji takich prefabrykatów,

Ø Praca w trybie dwuzmianowym (6-14 / 14-22).

Stawka do ustalenia według doświadczenia. Około 33 zł/h.

Praca od pn-pt, mogą być soboty. Praca zmianowa. Jest umowa o pracę, firma zapewnia odzież, narzędzia, daje premie za polecenia pracownika.

Spotkanie i rozmowa z kierownikiem - konieczne.

Więcej info pod nr 502 267 530

 WhatsApp lub sms „suwnica  Mszczonów”, oddzwonimy.

Zadzwoń i umów się na spotkanie  się z kierownikiem.

 Biuro czynna do 16, po 16 nikt nie odbiera.

Nr wpisu do rejestru 13 471

  • Praca Mszczonów
  • Operator Mszczonów
  • Operator maszyn Mszczonów
  • Mszczonów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776