Mszana Dolna / Magazynier - logistyk, praca od zaraz.
  • Mszana Dolna
Mszana Dolna, Mszana Dolna, małopolskie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Wynagrodzenie miesięczne:  negocjacja z kierownikiem (stawka uzależniona od doświadczenia)  + premii.

 Wystarczy zadzwonić i umówić się na spotkanie. Warto spróbować.

  Zakres obowiązków:

 1.    Zarządzanie magazynem:

 Ø  przyjęcia dostaw, kontrola zgodności dostaw z dokumentem dostawy

Ø  kontrola jakości dostarczanych materiałów

Ø  układanie przyjętych materiałów w magazynie

Ø  czuwanie nad stanem zapasów, wnioskowanie z wyprzedzeniem o domówienie

Ø  uzgadnianie zapotrzebowania stanowisk pracy na następny dzień

Ø  przygotowywanie wydań z rejestracją RW w systemie

Ø  rozprowadzanie wydanego materiału na stanowiska

Ø  bieżąca kontrola zgodności stanów magazynowych

Ø  inwentaryzacja stanów magazynowych (spis z natury) 2 x w roku

2.    Kontrola stanu narzędzi:

Ø  kontrola ilości narzędzi, kontrola zgodności narzędzi na przypisanych stanowiskach pracy

Ø  prowadzenie książki narzędzi (zakup, naprawy, utylizacja)

 Zapewniamy:

Ø  zatrudnienie w oparciu na umowie o pracę,

Ø  praca jednozmianowa od pn-pt po 8 godz. dziennie,

Ø  wypłata do 10-go każdego miesiąca,

Ø  wolne weekendy,

Ø  narzędzia i odzież.

 Wymagamy:

Ø  doświadczenie i samodzielność na stanowisku,

Ø  znajomość programów magazynowych - koniecznie , najchętniej  OPTIMA , jeśli nie , to chęć opanowania pracy w OPTIMIE,

Ø  znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym jest bardzo dużym atutem,

Ø  sumienność, dokładność, chęć do pracy , także fizycznej.

Siedziba  firmy w Krakowie. Zapraszamy do aplikacji

  • Praca Mszana Dolna
  • Magazynier Mszana Dolna
  • Mszana Dolna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659