MS Dynamics 365 F&O Developer
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Britenet Sp. z o.o.
9. 5. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft Dynamics
  • MS Dynamics 365
  • Dynamics ERP

O projekcie

Projekt realizowany dla sektora publicznego.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, programowanie i implementacja rozwiązań biznesowych w Dynamics 365
  • Dostosowywanie i rozwijanie istniejących systemów ERP

Nasze wymagania

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy jako programista Dynamics ERP (np. Dynamics 365 Finance, Supply Chain Management, Business Central)
  • Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań opartych o Dynamics ERP
  • Doświadczenie w analizie biznesowej i technicznej potrzeb klienta oraz przekładanie tych potrzeb na rozwiązania technologiczne
  • Doświadczenie w analizie i ocenie istniejących wdrożeń Dynamics ERP w celu identyfikacji problemów, niedociągnięć oraz możliwości optymalizacji

Mile widziane

  • Certyfikat Microsoft Certified: Dynamics 365 w odpowiedniej dziedzinie, np. Development Consultant, Finance and Operations Apps Developer, Business Central Developer

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Niepowtarzalna atmosfera – Dobra i przyjazna atmosfera w firmie oraz zadowolenie ze współpracy zarówno z kolegami z działu, jak i bezpośrednimi przełożonymi
  • Imprezy integracyjne – Duże, wewnętrzne konferencje technologiczne, przyjęcia gwiazdkowe oraz wyjścia zespołowe
  • Ścieżki rozwoju – Są jasne, proste i na pewno nie wyboiste. Do wyboru ścieżka rozwoju managerska lub ekspercka
  • Certyfikaty – Ułatwiamy rozwijanie pożądanych kompetencji, dofinansowujemy szkolenia oraz kursy
  • Bezpieczeństwo – Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku oraz realizujemy krajowe i międzynarodowe projekty. Umiejętnie zarządzamy zadaniami oraz umożliwiamy płynną alokację pomiędzy projektami
  • Wymiana wiedzy – Dla chcących się rozwijać mamy wewnętrzne meetingi technologiczne i autorskie programy szkoleniowe. Można uczyć się od najlepszych, a także dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w trakcie firmowych i branżowych konferencji technologicznych
  • Prywatna opieka medyczna – Dbamy o zdrowie. Zapewniamy dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • Multisport – Basen, siłownia, taniec, joga, sztuki walki. I to wszystko z kartą w wersji PLUS. Idealne rozwiązanie dla fanów sportu oraz amatorów aktywnego wypoczynku
  • Język angielski – Tym którzy mówią płynnie i chcą utrzymać ten poziom lub pragną rozwinąć swoje umiejętności językowe, umożliwiamy bezpłatny udział w zajęciach z języka angielskiego. Lekcje realizowane są w nowoczesnej i bezpiecznej formie spotkań on-line. Just learn IT!
  • Komfort pracy – Atrakcyjnie urządzone strefy relaksu, dostępne w największych oddziałach firmy, zachęcające do odpoczynku w ciągu dnia oraz wyposażone kuchnie z aromatyczną kawą
  • Wspieranie aktywności – Mamy drużyny piłki nożnej, rozgrywamy mistrzostwa, mamy na pokładzie maratończyków i innych aktywnych wielbicieli sportu. Wspieramy wszelkie pasje

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

Z Britenet rozwiniesz skrzydła w IT! Działamy od 2006 roku i przez 16 lat zatrudniliśmy ponad 1000 specjalistów. Nasze oddziały zlokalizowane są w 10 miastach w Polsce – w Lublinie, Warszawie, Kielcach, Poznaniu, Białymstoku, Katowicach, Łodzi, Gdańsku, Wrocławiu oraz Krakowie.

Zajmujemy się rozwojem oprogramowania w ramach usługi outsourcingu, tworzymy systemy, które wspierają procesy operacyjne wielu obszarów biznesu.

W Britenet najważniejsi są #BritePeople, to oni tworzą naszą firmę. Nasi pracownicy biorą udział w licznych firmowych i branżowych konferencjach technologicznych. Uczęszczają na prowadzone przez nas wewnętrzne meetupy, autorskie programy szkoleniowe i zajęcia językowe, zachowując przy tym niezmiernie ważny work-life balance.

Informujemy, iż administratorem Państwa danych będzie grupa kapitałowa Britenet z siedzibą w Warszawie przy ulicy Aleje Jerozolimskie 44, 00-024 WarszawaWszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez grupę kapitałową Britenet z siedzibą w Warszawie przy ulicy Aleje Jerozolimskie 44, 00-024 Warszawa, dla realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 156
    19 236