Motion Designer
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
McCANN Poland
30. 5. 2024

W 2023 roku McCANN Poland został agencją roku Cannes Lions for Good. Wygraliśmy 9 Lwów: Titanium, Grand Prix, 2 złota, 2 srebra i 3 brązy. Na Golden Drum International Festival of Creativity 2023 jako McCANN CEE zostaliśmy agencją sieciową roku, a jako McCANN Poland agencją nr 2 festiwalu oraz zdobyliśmy 4x Grand Prix, 3x Golden Drum, 2x Bronze Drum oraz Best of Genius Loci. Z London International Awards 2023 wróciliśmy z 8 nagrodami, w tym 2x Grand LIA.

W roku 2021 zyskaliśmy miano najlepszej agencji kreatywnej na festiwalu EFFIE Awards Poland. W tym samym roku, McCANN Poland był również najczęściej nagradzaną i wyróżnianą agencją z Polski na międzynarodowych festiwalach kreatywnych, takich jak: Cannes, Webby Awards, One Show, New York Festivals, Golden Drum czy Luum Awards. Udowodniliśmy tym samym, że najlepszą drogą do skuteczności jest kreatywność.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Motion Designer

Miejsce pracy: Warszawa (hybrydowo)/ zdalnie

Wymagania:

-       Biegła znajomość Adobe Creative Suite (Premiere, After Effects, Photoshop, Illustrator)

-       Doświadczenie w pracy jako Motion Designer po stronie agencji

-       Interesujące portfolio kreatywne, wskazujące na umiejętności projektowe

-       Zainteresowanie najnowszymi trendami w animacji i designie

-       Wysokorozwinięte poczucie estetyki, dokładność, kreatywność

-       Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

-       Umiejętność pracy pod presją czasu i organizacji własnej pracy

Zakres obowiązków:

-       Tworzenie formatów video na potrzeby kampanii reklamowych naszych klientów w różnych kanałach komunikacji

-       Projektowanie kreatywne oraz adaptacja projektów video i graficznych

-       Dbanie o spójny wizerunek materiałów graficznych

-       Współpraca z zespołami Kreacji i Client Service

Oferujemy:

-       Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B w agencji o zasięgu międzynarodowym

-       Pracę w systemie hybrydowym (mamy dwa biura- na Śródmieściu i Mokotowie) lub zdalnym

-       Możliwość rozwoju zawodowego

-       Ciekawe, interdyscyplinarne projekty dla dużych klientów

-       Opiekę medyczną Enel-med i dofinansowanie do karty Multisport

-       Dofinansowanie lekcji języka angielskiego

-       Możliwość przychodzenia do biura z psem ;)

  • Praca Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696