Monter - zatrudnienie od zaraz, nie wymagamy doświadczenia!
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Adecco Poland Sp. z o.o.
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż aparatury, wykonywanie oprzewodowania rozdzielnic niskiego napięcia na podstawie dokumentacji technicznej, również oprzewodowania komunikacji cyfrowej.
  • Montaż elementów mechanicznych konstrukcji rozdzielnic niskiego napięcia.
  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy.
  • Odpowiedzialność za powierzone narzędzia.
  • Wykonywanie pracy w przewidzianym czasie.

WYMAGANIA:
  • Mile widziane wykształcenie zawodowe elektryczne, technik elektryk, elektronik, elektro-mechanik.
  • Znajomość czytania schematów elektrycznych lub umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Umiejętność prowadzenia instalacji elektrycznej rozdzielnic lub szaf sterowniczych na podstawie dokumentacji elektrycznej.
  • Umiejętność obsługi narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi takich jak wkrętarka, klucz udarowy, prasa hydrauliczna do przewodów siłowych.
  • Umiejętność skręcania konstrukcji mechanicznych.
  • Gotowość do pracy w systemie jedno zmianowym oraz dwu zmianowym

OFERUJEMY:
  • Pracę w systemie 1 lub 2 zmianowym (3 tygodnie 1 zmiana, następnie 1 tydzień obowiązuje 2 zmiana) od poniedziałku do piątku
  • Pracę w nowoczesnej i ustabilizowanej firmie
  • Pracę w komfortowej lokalizacji, do której bezpośrednio dojeżdża komunikacja miejska - Autobus linii nr 10
  • Wsparcie i opiekę Koordynatora Adecco na wszystkich etapach rekrutacji i zatrudnienia
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z wszystkimi świadczeniami
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie i możliwość przejęcia do Klienta na umowę stałą i dodatkowe benefity z tym związane
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Atrakcyjny pakiet Benefitów: Karta Sportowa, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie

  • Praca Bielsko-Biała
  • Monter Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544