Monter - Zatrudnienie Od Zaraz, Nie Wymagamy Doświadczenia
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
Adecco Poland Sp. z o.o.
2. 10. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Montaż aparatury, wykonywanie oprzewodowania rozdzielnic niskiego napięcia na podstawie dokumentacji technicznej, również oprzewodowania komunikacji cyfrowej. Montaż elementów mechanicznych konstrukcji rozdzielnic niskiego napięcia. Dbałość o porządek na stanowisku pracy. Odpowiedzialność za powierzone narzędzia. Wykonywanie pracy w przewidzianym czasie. WYMAGANIA: Mile widziane wykształcenie zawodowe elektryczne, technik elektryk, elektronik, elektro-mechanik. Znajomość czytania schematów elektrycznych lub umiejętność czytania rysunku technicznego. Umiejętność prowadzenia instalacji elektrycznej rozdzielnic lub szaf sterowniczych na podstawie dokumentacji elektrycznej. Umiejętność obsługi narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi takich jak wkrętarka, klucz udarowy, prasa hydrauliczna do przewodów siłowych. Umiejętność skręcania konstrukcji mechanicznych. Gotowość do pracy w systemie jedno zmianowym oraz dwu zmianowym OFERUJEMY: Pracę w systemie 1 lub 2 zmianowym (3 tygodnie 1 zmiana, następnie 1 tydzień obowiązuje 2 zmiana) od poniedziałku do piątku Pracę w nowoczesnej i ustabilizowanej firmie Pracę w komfortowej lokalizacji, do której bezpośrednio dojeżdża komunikacja miejska - Autobus linii nr 10 Wsparcie i opiekę Koordynatora Adecco na wszystkich etapach rekrutacji i zatrudnienia Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z wszystkimi świadczeniami Możliwość rozwoju zawodowego Stabilne zatrudnienie i możliwość przejęcia do Klienta na umowę stałą i dodatkowe benefity z tym związane Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy Atrakcyjny pakiet Benefitów: Karta Sportowa, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie

  • Praca Bielsko-Biała
  • Monter Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521