Monter zabudowy ambulansów
  • Ostaszewo
Ostaszewo, Ostaszewo, kujawsko-pomorskie, Polska
B.A.U.S. At Sp. z o.o.
26. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prace związane z produkcją i montażem wyposażenia ambulansów:
  • Demontaż oraz montaż poszczególnych części i elementów pojazdów,
  • Budowa kontenerów,
  • Klejenie elementów, zabezpieczenie oraz wykończenie kontenerów,
  • Zabudowa kontenerów własnej produkcji oraz samochodów typu van,
  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne (najlepiej mechatroniczne, elektroniczne lub podobne),
  • Konieczna znajomość obsługi elektronarzędzi,
  • Dbałość o szczegóły, zaangażowanie.
  • Wszelkie dodatkowe uprawnienia.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na pełnym etacie (umowa zlecenia, umowa o pracę),
  • Pracę od poniedziałku do piątku,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Parking pracowniczy.

  • Praca Ostaszewo
  • Monter Ostaszewo
  • Ostaszewo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836