Monter - zabudowa aut dostawczych - Niemcy - 17€/h
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Axialus S.A.
19. 9. 2024

Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.
W tej chwili dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Stanowisko pracy:
Pracownik produkcji - Monter - zabudowa aut dostawczych, praca w Niemczech.
Twój zakres obowiązków:
-montaż nadbudowy aut dostawczych: składanie elementów, docinanie ścian, montaż i klejenie,
-instalacje elektryczne: uzbrajanie pojazdów w okablowanie, montaż lamp, reflektorów i kamer,
-montaż wind: instalacja wind, montaż hydrauliki, składanie komponentów.
Nasze wymagania:
-wykształcenie techniczne: technik mechanik, konstruktor, mechanik
-znajomość obsługi elektronarzędzi,
-zdolności manualne,
-znajomość rysunku technicznego,
-podstawowa znajomość elektryki (mile widziana),
-znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
-gotowość do pracy na II zmiany
-prawo jazdy i własne auto na wyjazd.
Co oferujemy:
-zatrudnienie w oparciu niemiecką umowę pracę,
-stawka godzinowa: 17 euro brutto/h
-dodatek za pracę w godzinach nocnych +25%,
-możliwość pracy w nadgodzinach, dodatek +25%
-ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych,
-pomoc w objęciu ubezpieczeniem na terenie Polski (S1),
-pomoc w organizacji niemieckiego numeru podatkowego,
-darmowe zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych (pokoje jednoosobowe za dopłatą ok. 180 euro miesięcznie),
-zdalna opieka polskiego koordynatora.
Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12864.
Oferta pracy tymczasowej

  • Praca Poznań
  • Monter Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584