Monter z dzialalnoscia gospodarcza do montażu hal, Niemcy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jarocki Bau
14. 7. 2024

Lokalizacja: cale Niemcy
* Zakres obowiązków:
- praca na 1 zmianę w średniej wielkości firmie budowlanej
- prace montażowe hal stalowych : montaż fasad, płyt ściennych i obróbka blacharska
- prace dekarskie: montaż dachowych płyt o rożnych profilach, montaż drzwi, okien PCV, oświetlenia ściennego i dachowego
* Wymagania:
- prowadzenie dzialanosci gospodarczej, wystawianie faktur za wykonana prace
- wykształcenie budowlane lub doświadczenie jako monter konstrukcji stalowych
- doświadczenie w pracach przy obróbkach blacharskich
- umiejętność czytania rysunków/schematów technicznych
- brak przeciwskazań do prac wysokościowych
- mile widziane prawo jazdy kat B lub C+E
- mile widziane dodatkowe umiejętności (typu doświadczenie na wózkach widłowych, uprawnienia na podnośniki itp.)
- mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym/komunikatywnym *Oferujemy:
- Stabilne zlecenia na terenie calych Niemiec z system zjazdów do Polski: 3x1, 4x1, 2x2, 6x2 lub inne do uzgodnienia
- Bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do kuchni, telewizji i Internetu
- Wynagrodzenie 2250 -2500 NETTO, do negocjacji
Jesteśmy niemiecką firmą budowlaną z siedzibą w Hamburgu, od 30 lat budujemy/montujemy przemysłowe hale stalowe na terenie całych Niemiec. Aktualnie kilku monterów do montażu hal przemysłowych.
Kontakt:
@ `491766044431/ Whats App

  • Praca Warszawa
  • Monter Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 636
    19 119